Güneşli Pimaş Tıkanıklık Açma

Güneşli mahallesinde Elit Tesisat firması olarak kırmadan robot makine ile pimaş gider tıkanıklığı açılmaktadır. Tuvalet, kanal, kanalizasyon gibi tıkanıklık sorunları var ise bize ulaşarak hizmet almayı deneyin. Uzman kadromuz ile sizlere anında çözümler sunmaktayız. Kırmadan robotla tıkanıklık açma alanında kurumsal ve kalıcı çözümler sunmaktayız.

Güneşli’de kırmadan pimaş gider açma Teknikleri

Pimaş, Bağcılar Güneşli’de sıkça kullanılan bir tuvalet gideri tipidir. Eğer Pimaş WC gideriniz tıkanmışsa, aşağıdaki teknikleri deneyebilirsiniz: Kaynar Su Kullanma: Bir tencerede su kaynatın. Kaynar suyu tıkalı olan Pimaş giderine dökün. Sıcak su, tıkanıklığı yumuşatmaya yardımcı olabilir. Kabartma Tozu ve Sirke: Bir fincanda kabartma tozu ve sirkeyi karıştırın. Karışımı tıkalı giderin içine dökün. Bir süre bekledikten sonra kaynar su dökerek durulayın. Pis Su Borusu Temizleme Çubuğu: Pis su borusu temizleme çubukları, tıkanıklığı fiziksel olarak temizlemek için kullanılabilir. Çubuğu Pimaş giderine doğru itin ve döndürerek tıkanıklığı çözmeye çalışın.

kırmadan pimaş açma bağcılar güneşli

Pimaş Temizleme Kimyasalları: Pimaş temizleme kimyasalları, tıkanıklıkları çözmek için kullanılabilir. Ancak, bu tür kimyasalları dikkatlice kullanmalısınız ve talimatlara uygun olarak kullanmalısınız. Vakumlu Pompa Kullanma: Bir vakumlu pompa kullanarak tıkanıklığı çözmeye çalışabilirsiniz. Pompayı Pimaş giderine yerleştirin, sıkıca bastırın ve ardından çekme hareketi yaparak tıkanıklığı gidermeye çalışın.

Uzun Saplı Tıkanıklık Çözücü Çubuk: Bu tür çubuklar, Pimaş giderindeki tıkanıklıkları çözmek için kullanılabilir. Uzun sapı sayesinde derinlere ulaşabilirsiniz. Eğer yukarıdaki yöntemler tıkanıklığı çözmezse veya sorun devam ederse, profesyonel bir tesisatçıdan yardım almanız gerekebilir. Tesisat sistemine zarar vermemek için dikkatli olun ve güvenlik önlemlerini alın.