tuvalet tıkanıklık açma servis

tuvalet tıkanıklık açma servisi İstanbul robot cihaz ve kameralı sistemlerle tıkanıklık açma.  Eskime, aşınma, dış darbeler veya yanlış kullanma, gereksiz cisimlerin atılmasıyla tuvalet tıkanıklığı meydana gelmektedir. Tıkanıklık açma ile ilgili sorunlarınızı da bizi arayabilirsiniz. Robotla üstelik kırmadan tuvalet tıkanıklığı açmaktayız. Sizlere en kısa sürede hizmet vermek için gerekli birikim ve teknolojik birikime sahibiz.

tuvalet ve banyo kokuları bütün lağım sisteminde bulunan maddelerin bozulmasına bağlı olarak oluşan gazlara özellikle lağım gazına bağlıdır. Lağım ve pis su sistemi ile bağlantılı herhangi bir açıklık sistemdeki gaz ve buharın dışarı yayılmasına yol açar. Pis su sistemi ile bağlantılı ana havalandırma borusu sifonların çalışmasını, sistemin havalandırılmasını sağlar. Bu boruların çatıdan çıkan uçlarına havalandırma bacaları denir. Havalandırma bacaları yapıdaki lağım sistemine göre belirlenir. Oluşan gazların atmosfere salınmasını veya atılmasını sağlar.

kırmadan pimaş tıkanıklığı açma  özel robot ile açıldıktan sonra kameralı görüntüleme sistemi ile yıkanarak temizlenir. Bilinçli kullanımla pimaş hattında tıkanıklık meydana gelmez. özel robotla kırmadan pimaş açma, kemeralı görüntüleme sistemi ile yıkama işlemi yapıyoruz