+90 212 446 46 30 - AVRUPA YAKASI

tuvalet tıkanıklığı açma

0 Comments
su tesisatçısı istanbul

tuvalet tıkanıklığı açmaTıkanıklık Açma, Pimaş Açma; Firmamız su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, wc açma, lavabo açma, gider boruları açma, su tesisatı döşeme, su tesisatı tamir ve tadilat işleri vs yapmaktadır. Su sızıntısı ve su kaçağı nerede ise cihazla noktasal tespit yaparak, evinize, iş yerinize, villanıza, havuzunuza, kaldırımınıza, yolunuza zarar vermeden tespit edilen küçük bir yerde tamir ve tadilat yapılarak işlem yapılmaktadır.

“su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, petek temizleme, su tesisatı döşeme, su kaçağı bulma.” Su Kaçağı Tespiti; evinizi inşaat alanına çevirmeden cihazla su sızıntısı tamiri yapılmaktadır. Tıkanıklık Açma; wc ve lavabolarınızı kırmadan, özel cihazlarımızla tıkanıklıklarınız açılır.

Pimaş tıkanıklık Açma; en son teknoloji ile yapılmış cihazlarla uzman ekiple pimaş açma işleri yapılır.  Petek Temizleme; düzenli olarak peteklerinizi temizletin %25 enerji tasarrufu sağlayın. Su Tesisatı Döşeme; yeni binalarınıza su tesisatı döşenir, eski tesisatınıza tadilat yapılır. Su Kaçağı Bulma; su kaçaklarına kesin çözüm, noktasal tespitle sorununuzu gideriyoruz.

One thought on “tuvalet tıkanıklığı açma”

  1. Pimaş tıkanıklık Açma; en son teknoloji ile yapılmış cihazlarla uzman ekiple pimaş açma işleri yapıyorlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

tıkanıklık açmaatahun Yandex.Metrica