tuvalet tıkandı nasıl açılmalı 0212 446 46 30

tuvalet tıkandı nasıl açabiliriztuvalet tıkandı nasıl açılır, tuvalet tıkanıklığı robot cihazlar ile açılmaktadır. tuvaletiniz tıkandıysa bunu sorun yapmayınız hemen bizi arayın sizlere kısa süre içinde çözüm üretelim. %100 etkili yöntemlerle tıkalı wcleriniz açılmaktadır.

tuvalet tıkandı ne yapmalıyım?

alaturka tuvaletleriniz tıkandığı zaman boru hattınıza, gider borularına, duvar ve zeminlere zarar vermeden tıkanıklığı açmaktayız.

Elemanlarımız tecrübelidir. Özellikle avm, fabrika ve umumi tuvaletler çok daha fazla tıkanmaktadır. bunun sebebi ise tuvalet bize ait olmadığı için klozete atılan çok fazla gereksiz madde bulunmaktadır. Bazen istemeyerek cebimizden düşecek eşyalarımızda zamanla tıkanıklığa sebep olmaktadır.

tuvalet kokusu giderme?

tıkalı tuvaletlerin tıkanıklığı açıldıktan sonra borular tanzikli su ile yıkanmaktadır. buda borunun içinde kalabilecek küçük maddelerinde akıntıyla temizlenmesi anlamına gelmektedir. biz her türlü tıkalı wc açma, tıkalı tuvalet açma, tıkalı kanal açma vb alanlarında uzman ekiplerimizle sizlere hizmet etmekteyiz.