Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma Ücretleri

Tıkanıklık açma fiyatları 99 TL’den başlamaktadır. Tuvalet, Pimaş, Banyo, Lavabo açma. Kırmadan tuvalet tıkanıklığı robot makineler ile açılmakta olur, kırmadan gereken çalışmalar yapılır ve sizi büyük maliyetlerden de kurtarır. Tıkanıklık açma sadece pimaş borusunun açılması ile bırakılmaz, biz kokuları engellemek için özel kimyasal ilaçlı sular ile boruları da yıkıyoruz.

Kırmadan gider nasıl açılır?

kameralı görüntüleme sistemleri ile tıkalı bölgenin tespiti yapılır. Akabinde tıkalı olan pimaş giderleri robot makineler ile açılmaktadır. Biz kırmadan – dökmeden pimaş, lavabo, tuvalet, mutfak, banyo, kanal tıkanıklığını açıyoruz.

Banyo tıkanıklığı açma

Banyo giderleri tıkanıklığı sıklıkla karşılaşılan bir sorudur.  Elbette bu tıkanıklığa sebebiyet veren en önemli olay sabun ve şampuan atıkları ile saç kıllarıdır.  Sebebi ne olursa olsun bizler banyo giderlerini kırmadan açıyoruz. Kameralı cihazlarla size çok pratik bir iş çözüm olanağı sunuyoruz. Kısa sürede tıkanıklık açılır. Tıkanıklık sorunlarına biz sizin adınıza çözüm buluyoruz. pimaş açma için Bizi aramanız yeterli.