mutfak lavabosu tıkandı nasıl açarım

mutfak lavabosu tıkandı nasıl açarımmutfak lavabosu tıkandı nasıl açarım, uzman ekiplerimiz ve robot cihazlar yardımıyla her türlü mutfak lavabosu tıkanıklığı açılmaktadır. sizlere en iyi hizmeti vermek için uğraşmaktayız.

A- Bir su bardağı karbonatı  veya yarım su bardağı sirkeyi karıştırarak lavaboya dökünüz. Bu işleme başlamadan önce bir 2 – 3 litre su kaynatınız. Karbonat veya sirke karışımını lavabodan dökün sonra  sıcak suyu lavaboya boşaltınız. Karbonat ve sirke karışımını koyduğunuz anda köpürmeye başlayacaktır.

B- Başka bir yöntem ise tıkalı lavaboya sodalı kaynar su dökmektir. Bir litre kaynar suya katacağınız yarım su bardağı sodayı tıkalı lavabo deliğinden yavaşça dökünüz. Bir süre lavaboyu kullanmadan bekleyin bir müddet sonra lavabonuzun tıkanma sorunu ortadan kalkacaktır.

lavabo tıkanırsa nasıl açabilirim? tıkanıklık açma kırmadan tesisatlarınıza zarar vermeden yapılmaktadır. %100 size özel çözümler için bizi arayınız. tıkanıklıklara son!!! kameralı cihazlarla kırmadan tıkanıklık açılır.