BAKIRKÖY TIKALI PİMAŞ SERVİSİ

BAKIRKÖY TIKALI PİMAŞ SERVİSİ; tuvalet tıkanıklığı, wc – lavabo gierleri tıkanıklığı için bizi arayabilirsiniz +90 212 446 46 30  Tuvalet tıkanıklığı – banyo gider tıkanıklığı Kameralı cihazla tıkalı pimaş açma 7/24.

BAKIRKÖY TUVALET AÇMA: Çeşitli sebeplerle tıkanan lavao ve wc ler özel robotlar ile kırmadan açılır. Pimaş tıkanıklığı meydana geldiği zaman, firmamız bu tür sorunları pimaş borularınızı ve tesisatınızı sökmeden çözüm sunmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti vermek için yeni cihaz ve donanımlarla sizlere hizmet için varız. özel robot ile açıldıktan sonra kameralı görüntüleme sistemi ile yıkanarak temizlenir. Bilinçli kullanımla pimaş hattında tıkanıklık meydana gelmez.

Profesyonel ekibimizle özel robotla kırmadan pimaş açma, kemaralı görüntüleme sistemi ile yıkama işlemi yapıyoruz. Uzman ekibimiz ve son teknoloji görüntülü, dekektörlü tıkanıklık açma ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

KANAL KANALİZASYON AÇMA İstanbul geneli acil pimaş açma servisi yaptıracağınız bütün işleriniz olursa bizler 7/24 sizlere yardımcı olmak için beklemekteyiz. Bütün sorunlarınız için müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi almanız mümkün.