wc kokuyor ne yapmalıyım

wc kokuyor ne yapmalıyım, wc ve lağım kokusuna son… evinizde, ofisinizde, iş yerinizde, fabrikanızda sizi rahatsız eden kokulardan kurtulabilirsiniz… cihazla koku tespiti yapıp, kokuyu gideriyoruz. koku tespiti, koku tespitine çözüm

tuvalet kokuyor ne yapmalıyım, Günümüz kadınların en önemli sorunlarından biri,evdeki kötü kokulardır.Bazen kötü kokular içeriye öyle sinerki artık içerdekiler bunların farkına bile varmaz olurlar. Dışarıdan bir misafir eve geldiğinde uyarıncaya kadar.

Ev deki kötü kokuların temel nedeni genel küf ve nemdir. Küfü için büyük düşman güneş ışığıdır.Güneş ışığını bir şekilde rutubet bulnan yere ulaştırabilirseniz orası artık sorun olmaktan çıkacaktır.
Ama oradaki boya ve küflenmiş alanın ıspartola ile temizlenip boyanması,sıvasının yenilenmesi de gerekebilir.

Elbiseler ve yatak odası ile elbiselerin yoğun olduğu yerlerde,kokular oluşmaktadır.Terli ve kirli elbiseleri kapalı poşetler de veya sepetlerde saklayıp kısa zamanda yıkamalarını sağlamak gerekmektedir.

Çöplerin kapalı kutularda ve birikmeden dışarı atılması koku önlemenin en önemli şartlarından dır.

Evde hiç koku olmaması için Günlük olarak evi havalandırın,evin mutlaka güneşlendirilmesi gerekir,dökülen sıvıların ve suların kurutulması gerekir. koku tespiti »