KAĞITHANE SU TESİSATÇILARI – SU KAÇAĞI BULMA

Kağıthane su tesisatçı telefonları 0212 446 46 30 SU KAÇAĞI; aldığı dış darbeler yada tesisatın eskimesi sebebiyle boruların su sızıntısı yapmasıyla su kaçağı durumu ortaya çıkmaktadır. Biz cihazla su kaçağı bulma ve yer tespiti yapmaktayız. Su kaçağı ile ilgili bir sorun olduğu taktirde size en yakın Anadolu Yakası şubemizi arayabilirsiniz. Hizmet kalitesini yüksek standart ölçülerinde birinci sırada tutan firmamız her türlü su kaçağını  (gizli yada açık) bulabilmeyi taahhüt etmektedir.

pimaş açma servisi Kağıthane, tuvalet tıkanıklığı, pimaş – lavabo – mutfak gider borusu – kanal – balkon gideri tıkanıklığı sorunlarınızı cihazla tıkanıklık açma yöntemiyle çözmekteyiz. Her ne sebeple olursa olsun zeminde su tesisatının geçtiği yerler kırılmadan tıkanıklık açılır. İstanbul cihazla tıkanıklık açma servisi, istanbul içi her yere servis elemanlarımız gelebilecek durumdadır.

Kırmadan su kaçağı bulma Kağıthane, Tesisat boru sistemlerinde yerden yada duvarlarda meydana gelecek çatlak sebebiyle sızıntı meydana gelmiş olabilir. Böyle bir sorunla karşılaştığınız zaman bizimle iletişim kurabilirsiniz. KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ yapılır. Kameralı dinleme ve görüntü alma konusunda geliştirilmiş cihazlarla su kaçağı yeri tespit edilir. Bizim firma sizlere bu alanda profesyonel hizmet sunmaktadır. Garantili su kaçağı bulma

Kağıthane Kanalizasyon Temizleme, Lavabo / küvetler tıkanıklıkları açma, Tıkanıklık açma işleminde Video kamera denetimi ile kontrol, Kanalizasyon yerleştirme ve döşeme, kanalizasyon pompaları tamir ve tadilat, Kanalizasyon kokuları bulunur ve düzeltilir…

kanal açma Kameralı denetimle kırmadan kanalizasyon borularınız açılmaktadır. uzman ekiplerimiz önderliğinde robotlarla kanal açılmaktadır. kanal niçin tıkanır; özellikle yağmurlu havalarda yağmur suyunun sokaktaki her türlü çöpleri kanalların içine sürüklemektedir. bazı yerlerde özellikle açık olan kanallardan bu pislik ve çöpler kanalın içine akmaktadır.

banyoda su kaçağı tespiti Kağıthane, banyoda su kaçağı tespiti cihazlar yardımıyla bulunmaktadır. Kırıp dökmeden su kaçağı tespiti yapan firmamızı arayabilirsiniz. su kaçakları ve sızıntısında devrim yapan bu yöntemle banyonuz inşaat alanına çevrilmez, moloz yığını oluşmaz ve kısa sürede sorun giderilir.

Su kaçağı tespiti özellikle kameralı dinleme cihazlarıyla yapılarak noktasal olarak bulunur ve tadilatı yapılır. Başarımız hiç bir zaman tesadüf değildir. banyoda su kaçağı varsa bizi arayabilirsiniz. İstanbul geneli hizmetimiz vardır.

Kağıthane su tesisatçı telefonları