yangın hidrant kaçak tespiti

yangın hidrant kaçak tespitiyangın hidrant kaçak tespitleri uzman ekiplerim ile yapılmaktadır.  yangın hidrant promlemleriniz için firmamızı arayabilirsiniz. Zaman içerisinde tonlarca suyun boşa gitmesini önlemek için yerin 2 metre altına kadar borudaki su sızıntısının noktasal yerini tespit edebiliyoruz. Daha önce yaptığımız birçok yangın tesisatı su kaçaklarında noktasal olarak su sızıntılarını bulmayı başardık. Amacımız çok fazla zemin kırılmadan maliyeti düşürerek su kaçağının yerini tespit etmektir. Su sızıntılarını bulma konusunda firmamız gereken deneyim ve tecrübeye sahiptir

yangın hidrantnda kaçak tespit, Bina dışı ve bahçelerdeki su kaçaklarını da noktasal bulabiliyoruz.  Bina şebeke suyundaki kaçakları veya bahçe sulama hatlarındaki kaçakları da bulabiliyoruz. Dış hatlardaki kaçakları bulmamız için birde hava şartlarına dikkat etmemiz gerekiyor. Havanın yağmurlu, çok soğuk ve rüzgarlı olmaması gerekiyor çünkü ustalarımız kaçağa tam odaklanamıyor ve makinemiz yağmurdan etkilenebiliyor.

yangın hidrant kaçak tespiti yapanlar, Birde dinleme yapılacak yerlerin ıslak veya karlı olmaması gerekiyor. Firmamız ev ve işyerlerinde de yangın hidrant kaçak tespiti yapmaktadır detaylı bilgi için firmamızı arayabilir ve soru sorarak yardım alabilirsiniz. Dairenizdeki su kaçağı ister büyük olsun ister küçük bizim için önemli değil noktasal her türlü kaçağı bulabilmekteyiz. Dış hatlarda yapılan tespitler ise tespit yapılacak bölgenin genişliğine göre ücreti hesaplanarak ortaya çıkmaktadır.