Banyo Tesisatında Cihazla Su Kaçağı Bulma

Banyo Tesisatında Cihazla Su Kaçağı Bulma , banyo tesisatlarında FAYANSLARIN ARASINDA MEYDANA GELEN SU SIZINTISI KIRMADAN CİHAZLA BULUNUR… +90 212 446 46 30 (724) SERVİS HİZMETLERİ.

Su Kaçağı Bulma, kırmadan su kaçağı bulma, pimaş,  wc , lavabo, gider borularında meydana gelen su kaçakları kırmadan cihazla bulunur. Su faturanız herhangi bir ay yüksek gelmeye başlarsa gizli su kaçağı olabilir. wc, lavabo, mutfak giderleriniz de su kaçağı olup olmadığı baktırmanızda fayda olacaktır.

Banyo’da Su Kaçağı Bulma, su kaçağı olan yeri inşaat alanına çevirmeden cihazla su sızıntısı tamiri yapılmaktadır. Su Kaçağı Bulma; su kaçaklarına kesin çözüm, noktasal tespitle sorununuzu gideriyoruz.

  • Su sızıntısı ve su kaçağı nerede ise cihazla noktasal tespit yaparak, evinize, iş yerinize, villanıza, havuzunuza, kaldırımınıza, yolunuza zarar vermeden tespit edilen küçük bir yerde tamir ve tadilat yapılarak işlem yapılmaktadır.
  • su kaçağı bulma işlemi en yeni cihazlarla yapılır ve su kaçağı yapan tesisatın tam olarak yeri tespit edillir. İstanbul su kaçağı bulma, bütün ilçelere servis hizmeti vermekteyiz.