Su kaçağı tespiti – Su tesisatçısı

Su kaçağı tespiti - Su tesisatçısıCihazla su kaçağı Su tespiti, kırmadan su kaçağı tespiti, kameralı cihazla kaçağı tespiti yapılmaktadır. su tesisatçıları tesisatçı, firmaları kendi iş alanlarında faaliyet göstermektedir ve ihtiyaç duyulan bir anda gerekli desteği sağlamaktadırlar. Su tesisatçılarına ihtiyaç duyulan en fazla talep asagidaki gibi sıralanabilir.
Su kaçağı bulma, Su kaçağı tespiti, Kanal tıkanıklığı açma, Kanalizasyon açma, Pimaş açma, Tuvalet tıkanıklığı açma, Tesisat döşeme, Banyo – tuvalet tadilat, Kalorifer Peteği Temizleme

Kırmadan su kaçağı tespitleri, kırmadan Tıkanıklık açma: tuvalet, pimaş, lavabo, mutfak gideri, kanal tıkanıklığı açma işlemleri kameralı cihazlar yardımıyla bulunarak açılmaktadır. Böyle bir sistem sayesinde duvarlar kırılmaz, tesisat geçiş güzergahına hiç bir zarar vermeden sorunlar çözülebilmektedir. Üstelik hem zaman hemde ekonomik olarak kazanç elde etmiş olmaktayız.

Bizim tıkanıklık açma servis anlayışımız 7/24 müşteri destek hattı ile Servisteki  ekiplerimiz sorunlarınıza hızlı müdahale edebilecek kapasitededir. En acil müdahale edilecek sorun; tuvalet tıkanıklığı ve su patlağı ile ilgili olmaktadır. Bizlerde bütün önlemlerimizi bu yönde almış ve tatil günleri, hafta sonları dahi ekiplerimizi sizlerin sorunlarına cevap vermek için beklemektedir.