su kaçağı istanbul – cihazla su kaçağı tespiti | Elit Tesisat

Banyo Tavanında Su Sızıntısı su kaçağı sorunlarında en önemli etken duvarların küflenmesi, fayansların renk değiştirmesi ve alt kattaki komşunuza rahatsızlık vermek gibi problemleri vardır. Bizler su kaçağı tespitini profesyonel yöntemlerle yapabilmekteyiz. Yıllarca işin içinde olan Yetişmiş elemanlarımızla sizlerin kırmadan su kaçaklarını bulabilmekteyiz.

Banyo Tavanında Su damlıyor
sukaçakalrınıbulmaBanyo tavanlarında oluşan küflenme aşağı yukarı tahmin edileceği üzere üst kat komşunuzun tesisatlarında su kaçağı olması demektir. Bazen farklı sorunlardan da kaynaklansa genel olarak üst kattın tesisatında problem var demektir. Bizler bu tür sorunlara kameralı cihazlarımız yardımıyla çözümler sunmaktayız.

Su Kaçağını kırmadan yer tespitleri yaparak bulabilmekteyiz. Sizlere düzgün iş anlayışımızla hizmet sunmaktayız. Firmamız acil su patlağı sorunlarınıza 7/24 hizmet sunmaktadır.

yüzde yüz başarı garantisi.

Banyo Duvarında Su Kaçağı Bulma

Banyo su tesisatları genel olarak fayansların altında kalmaktadır. Buralarda meydana gelecek her hangi bir su sızıntısı sorununuz olduğu zaman fayansları kırıp dökmenize gerek yoktur. sadece bizi aramanız yeterli. su kaçağının olduğu yeri cihazlarımızla tespit ederek bulmaktayız. size uygun çözüm önerileri ve elbette ekonomik olarak fazla masraf yapmanıza gerek kalmamaktadır bu da bir tasarruf çeşididir.

Gizli Su Kaçağı

Bazen zeminde, tavanda, duvarda yada tesisatların geçmediği bir bölgede sizin anlayamayacağınız bir şekilde kaçaklar olabilmektedir. Mesela su faturanız yüksek gelmeye başladıysa bu bir etmek sebeptir. Yada patlak su sızıntısı duyuyorsanız buda olabilir. Bizler Elit Tesisat olarak kameralı cihazlarımızla mesken içinde su kaçağı bulma taraması yaparak sızıntının yerini buluyoruz ve yine kırmadan tadilat yapmaktayız.

istanbulsukaçağıSu Kaçağı Tespiti

Elit Tesisat İstanbul’da ve bütün ilçe – beldelerde sizlere su kaçağı bulma alanında hizmet sunmaktadır. Kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. su kaçağı bulma seslere duyarlı ve zeminin altında yada duvarın içinde olan sızıntıları tespit ederek ortaya çıkarmaktadır. %100 başarı sağlayan bu sistemle hızlı bir şekilde sorununuz çözülür.

Zamanınızdan ve cebinizden tasarruf yapmak için bizi arayarak teknolojik imkanlardan faydalanabilirsiniz. cihazla kırmadan su kaçağı tespiti yapılmaktadır.