su kaçağı bulma servis telefonu

su kaçağı bulma servis telefonu; 0212 446 46 30 kırmadan cihazla su patlağı ve çatlağın olduğu yer tespiti yapılır. Firmamız sese duyarlı özel cihazlar ile su çatlağının yerini bularak tamir eder. Böylece banyo veya wcnin kırılmasına gerek kalmaz. Bizi 7/27 arayabilirsiniz.

Elit Tesisat Su Kaçağı Tespiti alanında Firmamız özellikle İstanbul’da iki ayrı yakada olan şubeleriyle sizlere hizmet görülmektedir. Güvenle arayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş boru tıkanıklığı açma, logar açma, tıkalı kanal açma vb alanlarda hizmet veriyoruz. Yılların verdiği birikim ve tecrübeyle hizmetimiz devam etmektedir. su kaçağı tespiti yaptırmak için onlarca yıldır su tesisatı alanında faaliyet veren firmamızdan yardım alabilirsiniz.

Binaların iç tesisatında çeşitli sebeplerle su sızıntısı meydana gelebilir. Uzun süre bulunamayan bu sızıntı duvara zarar verir küflenme ve çürümeye sebep olur. Kendi imkanınız ve uğraşınızla çözülemeyen su kaçağı sorunlarınız bizim firma tarafından kırmadan cihazların yardımıyla bulunmaktadır. Bina içinde su kaçağı tespiti duvarları kırmadan bulunur ve tamirat yapılır. Aynı cihazların yardımıyla banyo ve tuvalet gider borularında ne sebeple olursa olsun boru patlağından kaynaklanan bütün su kaçakları bulunur.