+90 212 446 46 30 - AVRUPA YAKASI

esenyurt su kaçağı bulma servisi +90 212 446 4 630

0 Comments

esenyurt su kaçağı bulmaesenyurt su kaçağı bulma, banyo ve tuvalet tesisatlarında ekseriye meydana gelen su kaçaklarını kırmadan cihazlar ile bulmaktayız. Evinizi inşaat alanına çevirmeden çözüm… İstanbul’un her bölgesinde sızıntısı ve su kaçağınızın yerini cihazla buluyoruz. su kaçağı bulma cihazımızla kırmadan su sızıntı ve kaçaklarını bulmaktayız. kırmadan banyo ve wc tesisatlarınızda meydana gelecek olan su sızıntısını cihazlarımızla bulmaktayız. su kaçağı bulma işinde uzman olan firmamızı arayabilirsiniz. Su kaçağını bulduğumuz zaman fayans ve duvarlarınız kırılmadan tamirat yapılmaktadır.

ESENYURT SU KAÇAK TESPİTİ; Firmamız su kaçağı tespitinde yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübeye dayanarak gelişen teknolojik cihazların yardımıyla su kaçaklarını noktasal olarak tespit etmektedir. Su kaçağı tespiti sanıldığı kadar kolay olmamaktadır. Bunu yıllarını bu işe adamış uzman ekiplerimiz ve özel cihazlarla yaptığı tespit sonuçları doğru olmaktadır.

su kaçağı bulma işinde uzman ekiplerimizle siz müşterilerimizin hizmetindeyiz. Su tesisatı, pimaş boruları ve logarlarda meydana gelecek su sızıntısını cihazlar yardımıyla tespit edebilmektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

tıkanıklık açmaatahun Yandex.Metrica