Kırmadan su kaçağı bulma Servisi

Su Kaçağı Bulma; İstanbul’da su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Cihazla kırmadan su çatlakları ve sızıntılarının yerlerini tespit etmekteyiz. Firmamızın kameralı cihazlar ve sese duyarlı cihazlar ile su sızıntısının yeri noktasal olarak tespiti edilir hasar giderilir. Su sızıntısı tespiti için bizi arayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti yaptırmak için bizi arayınız.

İstanbul’da su kaçağı tespiti; kameralı görüntüleme sistemi ile kırmadan su kaçağı bulunmaktadır. Su kaçağı olan bölge tespiti edilir, küçük bir yer açılarak hasar giderilmektedir. Banyo tesisatlarında, wc, lavabo ve dış hat su kaçağı tespiti cihazlarla yapılmaktadır. Su kaçakları tespiti ve noktasal olarak sızıntının kaynağı bulunur.

Su kaçağı sorunu yaşadığınızda bizi telefonla arayıp sorununuzu bildirmeniz durumunda 7/24 hizmet veren ekiplerimizle anında sorununuza müdahale edebilmekteyiz. Daha öncesinde su kaçağı sorunu yaşadığınızda bu sorunu giderebilmek için tesisat borularınız geçtiği bir çok yer kırılarak su kaçağının bulunduğu bölge tespit edilmeye çalışılıp oldukça külfetli ve uğraştırıcı bir tadilat yapmak zorunda kalınıyordu. Ancak şuanda yeni çıkan cihazlarla su kaçağı olan bölge nokta tespiti yapılarak bulunup sadece kaçağın olduğu bölge tamir edilerek sorununuz giderilebilmektedir. Uzman personellerimizle size hizmet verebilmek için bizi arayıp iletişime geçebilirsiniz.

su kaçağı tespiti