Biz Sizi Arayalım

0212 446 46 30 0532 354 5854

TUVALET AÇMA

Tuvalet Tıkanıklığı açma Kırmadan Robot Cihazlarla Açılmaktadır. Kameralı görüntüleme cihazları ile tıkalı olan bölge tespit edilerek robot makinelerin desteği ile tuvaletler kırmadan açılır.

tuvalet açma tıkanıklık açma işlemi günümüzde profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla kırmadan yapılmaktadır. Pimaş tıkanıklığı özel robot ile açıldıktan sonra kameralı görüntüleme sistemi ile yıkanarak temizlenir. Bilinçli kullanımla pimaş hattında tıkanıklık meydana gelmez. tuvalet açma

Profesyonel ekibimizle özel robotla kırmadan pimaş açma, kemaralı görüntüleme sistemi ile yıkama işlemi yapıyoruz. Uzman ekibimiz ve son teknoloji görüntülü, dekektörlü tıkanıklık açma ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Tuvalet açma hizmeti veriyoruz. Kırmadan tuvalet giderleri açılmaktadır. Deneyimli ekiplerimiz ile robot makineler ile kırmadan tuvalet açma, wc açma, pimaş açma hizmeti veriyoruz. Tuvaletler kırmadan robot makineler ile açılır. KAMERALI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMİ İLE TUVALET AÇMA HİZMETİ İÇİN BİZİ ARAMANIZ YETERLİ. 0212 446 46 30 – 0532 354 58 54 

robot cihazlar ile kırmadan tuvalet tıkanıklığı açıyoruz. Tuvaletiniz tıkandı mı? bizi arayın. Bakırköy’de tuvalet tıkanıklığı açma servisi. Tıkanıklık açma hizmeti veren firmamızı 7/24 arayabilirsiniz. Deneyimli ekiplerle kırmadan tuvalet tıkanıklığı açılır.

Meskenlerde meydana gelen tıkalı tuvalet giderlerini kırmadan makine ile açmaktadır. Tuvaletler tamamen tıkanmış olsa bize ekiplerimiz kırmadan gider borularını açmaktadır. Tıkalı tuvalet açılırken kameralı sistemlerle görüntülenerek tıkalı olan yer tespit edilir, daha sonra robot makineler kullanılarak kırmadan tuvalet giderleri açılır. 

  • aynı gün servis garantisi
  • tıkanıklık açma ve kimyasal ilaçlı su ile yıkama