Pimaş Yıkama +90 212 446 4 630

Pimaş YıkamaPİMAŞ YIKAMA, Kimyasal İlaçlarla Petekleriniz Yıkanarak Temizlenmektedir. Petekleriniz Kış Ayına hazırlık için yıkanarak temizlenir ve daha az enerji ile daha çok ısınmadan faydalanırsınız.
Özel robotlarla pimaş yıkama, hızlı ve etkili yöntem. özel robotlar sayesinde pimaş yıkama yapılmaktadır. Tıkalı pimaş açma işlemi günümüzde profesyonel ekip ve son teknoloji cihazlarla kırmadan yapılmaktadır. 

Pimaş tıkanıklığı açmasebeplerinin başında kullanım hatası gelmektedir.

Pimaşların içine atılan yabancı maddeler, pimaşların içinde kalan inşaat atıkları zamanla pimaş tıkanıklığına sebep olur. 

Pimaş açma özel robot ile açıldıktan sonra kameralı görüntüleme sistemi ile yıkanarak temizlenir.

Bilinçli kullanımla pimaş hattında tıkanıklık meydana gelmez.

Profesyonel ekibimizle özel robotla kırmadan pimaş açma, kemaralı görüntüleme sistemi ile yıkama işlemi yapıyoruz.

Adalar Pimaş Yıkama, Avcılar Pimaş Yıkama, Bağcılar Pimaş Yıkama, Bahçelievler Pimaş Yıkama, Bakırköy Pimaş Yıkama, Bayrampaşa Pimaş Yıkama, Beşiktaş Pimaş Yıkama, Beykoz Pimaş Yıkama, Beyoğlu Pimaş Yıkama, Eminönü Pimaş Yıkama, Eyüp Pimaş Yıkama, Fatih Pimaş Yıkama, Gaziosmanpaşa Pimaş Yıkama, Güngören Pimaş Yıkama, Kadıköy Pimaş Yıkama, Kağıthane Pimaş Yıkama, Kartal Pimaş Yıkama, Küçükçekmece Pimaş Yıkama, Maltepe Pimaş Yıkama, Pendik Pimaş Yıkama, Sarıyer Pimaş Yıkama, Şişli Pimaş Yıkama, Tuzla Pimaş Yıkama, Ümraniye Pimaş Yıkama, Üsküdar Pimaş Yıkama, Zeytinburnu Pimaş Yıkama, Büyükçekmece Pimaş Yıkama, Çatalca Pimaş Yıkama, Silivri Pimaş Yıkama, Sultanbeyli Pimaş Yıkama, Şile Pimaş Yıkama