+90 212 446 46 30 - AVRUPA YAKASI

Pimaş Tıkanıklığı Açanlar +90 212 446 4 630

0 Comments

Pimaş Tıkanıklığı AçanlarPimaş Tıkanıklığı Açanlar, pimaş tıkanıklığı kırmadan açılmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan kameralı görüntüleme cihazlarıyla tıkanıklık tespit edilerek robotlarla anında açılmaktadır. Her türlü pimaş tıkanıklığı için bizi arayınız…

pimaş tıkanıklığı açan firmalar; Pissu sistemi ile bağlantılı ana havalandırma borusu sifonların çalışmasını, sistemin havalandırılmasını sağlar. Bu boruların çatıdan çıkan uçlarına havalandırma bacaları denir. Havalandırma bacaları yapıdaki lağım sistemine göre belirlenir. Oluşan gazların atmosfere salınmasını veya atılmasını sağlar. pimaş tıkanıklığı açanlar, Aynı zamanda sifonlama, emme ve geri basınç durumlarından süzücü sistemlerin korunması için de yardımcı olur. Sıhhi tesisatı olan her binanın, bütün bina yüksekliğince aynı çapta bir havalandırma bacasına sahip olması gerekmektedir. Binadan geçen baca çatının üzerinden havaya açılır. Havalandırma bacası tavandan en az 15 santimetre yükseklikte olmalıdır.

Eğer çatı hava koşullarından korunma dışındaki amaçlarla kullanılmakta ise baca çatıdan en az 20 santimetre yükseklikte olmalıdır Bu sağlanamamışsa ya da borunun ucu çatı arasına açılıyorsa bütün evi kaynağı belirlenmesi güç bir kokuya boğulur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

tıkanıklık açmaatahun Yandex.Metrica