petek temizliği ve bakımı hizmeti

Petek temizliğinizi Uygun

İSTANBUL PETEK BAKIMI

Petek temizliğinizi Uygun Fiyatlarla Kampanyalı Olarak Yaptırınız. Kalırifer kombi petek temizliği ve bakımı hizmeti sunulmaktadır. Kalorifer peteği temizliği fiyatlarımız bir daire için petek başına 29 ₺ den başlamaktadır. Sizde kalorifer peteği temizleme yaptırmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Kalorifer kombi bakımı ve servisi için aşağıda ortalama bir fiyat verilmiştir. Petek bakımı ve temizliği için bizi ararsanız en iyi hizmeti sizlere sunacağız. Kombi bakımı ve Petek bakımları için uzman ekiplerimiz ile hizmetinizdeyiz. İstanbul’da kalorifer bakımı ve kombi servis hizmetleri verilmektedir.

  • Petek Temizli Fiyatları 1 Adet: 29 ₺
  • Patek Temizliği Fiyatları 5 Adet: 100 ₺
  • Petek Temizliği Fiyatları: 10 Adet: 150 ₺
  • Petek Temizliği Fiyatları: 20 Adet: 250 ₺
  • Kalorifer kombi bakımı: 99 ₺

Bu fiyatlar düzenli petek temziliği yaptıranlar için geçerlidir. Peteklerin bakımları yapılırken servis anında fiyatlar değişebilir.

Arnavutköy petek temizliği fiyatları , Avcılar petek temizliği fiyatları, Bağcılar petek temizliği fiyatları, Bahçelievler petek temizliği fiyatları , Bakırköy petek temizliği fiyatları, Başakşehir petek temizliği fiyatları, Bayrampaşa petek temizliği fiyatları, Beşiktaş petek temizliği fiyatları, Beylikdüzü petek temizliği fiyatları,Esenyurt petek temizliği fiyatları, Beyoğlu petek temizliği fiyatları, Büyükçekmece petek temizliği fiyatları, Çatalca petek temizliği fiyatları, Esenler petek temizliği fiyatları, Eyüp petek temizliği fiyatları, Fatih petek temizliği fiyatları, GOP petek temizliği fiyatları, Güngören petek temizliği fiyatları, Kağıthane petek temizliği fiyatları, Küçükçekmece petek temizliği fiyatları, Sarıyer petek temizliği fiyatları, Silivri petek temizliği fiyatları, Sultangazi petek temizliği fiyatları, Şişli petek temizliği fiyatları, Zeytinburnu petek temizliği fiyatları, İstanbul petek temizliği fiyatları