petek temizleme ücretleri istanbul

Petek temizleme fiyatları İstanbul

Kalorifer kom bi petek yıkama ve bakımı. Petek temizleme ücretleri istanbul ; +90 212 44 46 30 PETEK TEMİZLEME SERVİSİ. Petek temizleme ücreti 90 TL’den başlayan fiyatlar ile yapılır. Kombi petekleri buharlı cihazlar ile temizlenir petekleirn içinde kalan kir, toz, çamur, kireç atıkları boşaltılır. PETEKLER YERİNDEN SÖKMEDEN TEMİZLENİR.

Petek Temizleme Servis

doğalgaz tasarrufu sağlamak için petek temizleme, yapılması gereken işlemlerin başında gelmektedir. Bilindiği üzere kalorifer tesisatında ısının %95′ ini veren kalorifer petekleridir.  Bu ısının düzgün , verimli bir şekilde odaya geçiş yapabilmesi için peteklerin içinin temiz olması gerekir. Peteklerin içerisinde bulunan çamur, kir, tortu, kireç vb. maddeler sebebi ile ısı geçişi verimsiz olur . Bu durum doğalgaz faturasının yüksek gelmesine ve ısınamamaya yol açar. Radyatör temizliği sonrasına Ortalama %20 – %30 oranında tasarruf sağlanabilmektedir.

İstanbul petek temizleme fiyatı

Tesisat sektöründe yıllardır hizmet veren Kombi Dükkanı firmamız tesisat temizliği, petek temizliği konularında da müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktadır.
Uzman personelimiz, kullandığımız profesyonel tesisat temizlik makinaları ve yurt dışından getirilen tesisat temizleme kimyasalları sayesinde radyator temizligi ve tesisat temizliğini profesyonel zahmetsiz ve güvenilir bir şekilde yapmaktayız.