+90 212 446 46 30 - AVRUPA YAKASI

makine ile petek temizleme

0 Comments

makine ile petek temizleme, petek temizlemeye özel makinelerle petekleriniz yıkanır, temizlenir ve bakımı yapılır. petekleri yıkamak sizlere enerji tasarrufu sağlar.

radyatör temizliğiÖzel robotlar sayesinde kalorifer ve kombi petekleriniz temizlenmektedir. Kombi Petek Temizleme, kullanıcıların çoğu petek temizliğini yaptırmadıkları zaman çok daha fazla enerji harcadıklarının farkında değil. Petek temizliği makine ile, yaptırırsanız enerji tasarrufu elde edersiniz ve daha fazla ısınmadan faydalanabilirsiniz.

PETEK TEMİZLİĞİ

Petek Temizleme makinelerle yapılmaktadır, Kombilerinizin ve Peteklerinizin her türlü temizliği yapılmaktadır. Petek temizliği ısı kaybınızın azalmasını önleyecektir. Yıllık tesisatınızın bakımlarını yaptırmanız ekonomik olarak size geri dönüşümü olacaktır.

KOMBİ PETEK TEMİZLİĞİ

Radyatörlerin içinde oluşabilecek pas, kireç ve balçık gibi tortuların temizlenmesi gerekir. Özel robot ve kimyasallarla radyatörlerinizi temizliyoruz. Temizleme işleminden sonra daha uzun ömürlü ve verimli çalışan radyatörlerle tasarruf sağlamaya başlarsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

tıkanıklık açmaatahun Yandex.Metrica