+90 212 446 46 30 - AVRUPA YAKASI

Kimyasal İlaçlarla Petek Yıkama +90 212 446 4 630

0 Comments

Kimyasal İlaçlarla Petek YıkamaKimyasal İlaçlarla Petek Yıkama, Petekleriniz özel kimyasal ilaçlarla yıkanarak temizlenmektedir. İtsanbul’un her bölgesine hizmetimiz ve servisimiz vardır. Peteklerinizi yıkattırmak ve temizlemek için bizi arayabilirsiniz.

Kombinin yıllık bakımlarını yaptırdığınız gibi kombi petek temizliği ile kombinizin daha verimli çalışmasını petekler çok daha iyi ısıtmasını sağlarsınız. Peteklerinizin içinde zamanla paslanma, kireçlenme ve balçıklaşma meydana gelir. Özel robot ve ilaçlarla petek temizleme işlemini yılda bir kere yaptırmak gerekmektedir. Yılda bir kere yaptırdığınız petek temizleme işlemiyle kombinizin ömrünü arttırırsınız, %25 tasarruf sağlarsınız ve çok daha iyi ısınırsınız.

Petek temizliği için uzman ekibimiz ve ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz.

Petek temizliğini tesisatınızı sökmeden yapmaktayız. Özel robotlar sayesinde kalorifer ve kombi petekleriniz temizlenmektedir. Kombi Petek Temizleme, kullanıcıların çoğu petek temizliğini yaptırmadıkları zaman çok daha fazla enerji harcadıklarının farkında değil. Petek temizliği, petek temizleme yaptırırsanız enerji tasarrufu elde edersiniz ve daha fazla ısınmadan faydalanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

tıkanıklık açmaatahun Yandex.Metrica