kalorifer peteği temizliği nasıl yapılır ?

kalorifer peteği temizliği nasıl yapılır ? KALORİFER KOMBİ PETEKLERİNİN TEMİZLİĞİ 0212 446 46 30 BUHARLI MAKİNE İLE PETEKLERİN İÇİ DIŞI KİRDEN TEMİZLENİR. UYGUN FİYATLARA KALİTELİ HİZMETLER… petekler robotla temizlenir.

Kısa sürede peteklerinizde herhangi bir problem oluşmuyormuş gibi görünse de, tıkanıklık zamanla daha da artmakta ve ısınma sisteminizin verimliliği günden güne biraz daha azalmaktadır. Kombiniz kullandığı doğalgazı yüksek verimlilik yüzdesiyle ısı enerjisine dönüştürse dahi peteklerdeki tıkanıklıklar, ev ve işyerinizde bu ısıdan istediğiniz şekilde faydalanamamanıza yol açar.

Petek Temizliği, Petek Temizleme, Isıtma sistemlerinizin en olmadık zamanda, kışın ortasında sizi yarı yolda bırakmasına sebep olabilen petek ve tesisat tıkanmaları birçok farklı sebepten kaynaklanmaktadır. Farklı kimyasallar ve su içindeki yabancı maddeler peteklerin balçıklaşmasına, dolasıyla su akışının istenen şekilde gerçekleşmemesi yüzünden ısınma konforunun düşmesine yol açmaktadır. Tüm bunların ötesinde sadece şebeke suyunun içindeki kireç bu gibi tıkanmalara yol açabilir.