evde kalorifer peteğini nasıl temizlerim ?

kalorifer peteğini nasıl temizlerimevde kalorifer peteğini nasıl temizlerim ? Sıcak su akışı gelmeye başladığı anda yumuşayan çamur suya karışıp borularda ki su akışını yavaşlatacak ve ısınma hızını düşürecektir. Bütün bu problemlerin önüne geçmek için ve sağlıklı bir ısı elde edebilmenizin mümkün olması için periyodik bakım ve temizlik yaptırmanız gerekecektir.

Kalorifer Peteği Temizleme Firması; Tecrübe edilmiştir ki temizlenen petek aynı ayarda temizlenme yen peteğe göre daha fazla ısıtma yapabilmektedir. petek temizleme Uzman ekiplerimiz yılların verdiği birikim ve tecrübe ile petekleri robot cihazlar yardımıyla yıkanmaktadır. Petek temizliği bakımı ve yıkama işlemleri için bizleri arayabilirsiniz.

Kalorifer Peteği Isıtmıyor Ne yapmalıyım? Kalorifer peteği ısıtmıyorsa kombinin çalışıp çalışmadığına bakınız. Eğer kombi sıcak su gönderiyorsa o zaman sizlerin kombi peteklerinin kontrol edilmesi gerekir. Borularda biriken çamur suyu geçirmiyor olabilir yada peteklerin diplerinde meydana gelen çamurlu madde boruları tıkıyor olabilir.