doğalgaz petek temizliği

doğalgaz petek temizliği, elit tesisat olarak doğal gaz peteklerinizin temizliği ve bakımı kalorifer kazanlarının bakımı ve cihazlarla petek temizliği yapılmaktadır. Yaklaşan kış ayı sebebiyle doğal gaz peteklerinin tam perpormans doğal gaz kombi petekleriniz uzman ekiplerimizce temizlenmektedir. 

Isınma problemi olan evlerde sadece petek temizliği veya tesisat temizliği yapmak sorunu ortadan kaldırmayabilir.tecrübeli ustalarımız  peteklerin neden ısınmadığı ile ilgili sorunun  kaynağına inerler.Bazı evlerde yeterli büyüklükte kombi ve tesisat çekilmemiş olması peteklerinizin yeterli ısı transferi yapmamasına sebep olabilir.Sıcak suyun kombinizden çıkış yapıp tesisat borularınızdan radyatörlere giriş yapana kadar olan kısımlarda olumsuz sonuçlar çıkabilir.,kimi zaman kalorifer petekleri ters bağlanmış veya peteklerin içerisinde hava olabilir.Evinize gelen  firma veya şahıslar bu tür açıklamaları yapamıyorsa yaptırdığınız petek temizleme işlemlerini tekrar gözden geçirmenizi öneririz. istanbul doğalgaz petek temizliği, istanbul genelinde doğalgaz petek temizliği yapılır.

İstanbul geneli doğalgaz kombi petek temizliği yapılmaktadır. Enerji tasarrufu ve ısıdan daha fazla yararlanmak için doğalgaz kombi petek temizliği yapmaktayız.

DOĞALGAZ PETEK TEMİZLİĞİ HİZMETLERİ VERİLİR…