TUVALET GİDERİ TIKANDI KİMLER AÇIYOR ?

tuvalet taştı kim açıyorTUVALET GİDERİ TIKANDI KİMLER AÇIYOR,  Tıkalı tuvaletleriniz birinci sınıf işçilik ile kırmadan robotla açılır. TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA ALANINDA UZMAN EKİPLERİ VE YENİ ROBOTLAR İLE TIKALI GİDERLER AÇILIR…

klozet çeşitli yabancı maddelerin yada bilmeyerek düşürdüğünüz tarak, Çakmak, telefon vb cisimler yüzünden özellikle t borusunu kapatarak tıkanıklık meydana getirir. Bu tıkanıklık neticesinde tuvalet tıkanıklığı meydana gelir. Bizler firma olarak bütün tıkanıklıkları robotlarla açmaktayız. Daha sonra kimyasal ilaçlarla yıkayarak tamamen temiz koku yapmayacak hale getirmekteyiz.

TUVALET GİDERLERİ AÇMA SERVİSİ, Eğer klozet tıkanıklığı sizlerin çabalarıyla açılmıyor sa bir tesisatçı bularak açtırmanın da çok büyük yarar vardır. Çünkü tesisatçısı kameralı cihazıyla tıkanıklığa sebep olan maddeyi tespit eder ona göre müdahale sini yapar. Bazen robot yardımıyla bazende kimyasallar la açabilir.

Bizim firmamız uzun yıllardır sektörün içinde ve gerekli olan en yeni teknolojilerle sizlerin hizmetindedir. Klozet veya tuvalet tıkanıklığı meydana geldiği zaman bizi arayarak yardım talep edebilirsiniz. Firmamız Anadolu Yakası ve Avrupa yakasında şubeleri olan 7×24 saat hizmet vermektedir.