TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ BAKIRKÖY

TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ BAKIRKÖY; Bakırköy tıkanıklık açma servisi Tuvalet – wc – banyo – lavabo giderleriniz kırmadan açılmaktadır. ROBOTLA TIKANIKLIK AÇMA İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ. Ekiplerimiz tıkalı bölgeyi tespit ederek tıkanıklığı açar ve kimyasal ilaçlı su ile yıkayarak kokuları da engeller. Tıkalı gider açma servisi İstanbul geneli sizlere hizmet veriyoruz. KAMERALI CİHAZLARLA KIRMADAN TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ...

su kaçak tespiti İstanbul

su kaçakları tespiti İstanbul, Bazen tesisat döşemelerinin yanlış ve eksik yapılması neticesinde yeni Binalarda bile banyo ve peteklerde su kaçağı oluşabilmektedir. Özellikle duvarlarda ıslak ve nemlenme yada küf oluşumu su kaçağının belirtisi olabilmektedir.

İstanbul su kaçağı tespit servisi biz meydana gelen su kaçaklarını kırmadan uluslararası standartlara uygun kameralı cihazlar yardımıyla buluyoruz. O halde siz kırmadan cihazla su kaçağını bulunmasını istiyorsanız elit tesisat her daim size çözüm ortağı olarak hazırdır. 

İstanbul’da su kaçağı tespiti servisi

İstanbul’da su kaçağı tespiti servisi, KAMERALI CİHAZLARLA KIRMADAN SU KAÇAĞI TESPİTİ YAPILMAKTADIR… Banyo – tuvalet – mutfak gideri – pis su gideri – pimaş borularından oluşabilecek yapım hatalarından yada aldığı dış darbelerden dolayı meydana gelen su kaçaklarını cihazlarımızla ‘kameralı bilgisayarlı görüntüleme yapan cihazla’ tesisat sistemlerine zarar vermeden tespit yaparak kırmadan buluyoruz. Bizi arayan herhangi bir müşterimize su kaçağının neden veya Nerede olduğunu sormadan yaptığımız aramalarda su sızıntısının yerini tespit ediyoruz.

Cihazla su kaçak bulma servisi İstanbul’da her mahalleye gidebilecek kapasitesi ve alt yapıya bilgi ve donanıma sahiptir. 

mutfak gider kokusu nasıl giderilir

mutfak gider kokusu nasıl giderilir, mutfak kokusu gider borularında oluşan tıkanıklık ile yemek artıklarının ekşimesi sebebiyle eve pis koku yayar. bu kokuların ortadan kaldırılması için gider boruları robotla yıkanır. Kimyasal ilaçlı su katılarak pis kokular giderilir.

tuvalet sürekli kokuyor

tuvalet sürekli kokuyor, sürekli kokan tuvaletlerden gelen pis kokular temizlenerek giderilir. Pis koku tespiti yapılarak evdeki koku oranları cihazla bulunur. daha sonra bu kokuya sebebiyet veren sorunlar ortadan kaldırılır.

sürekli kokan tuvaletlere çözüm için bizi arayın.