Cihazla Su Kaçak Tespit

SU KAÇAĞI BULMA VE SARA SERVİSİ

cihazla su kaçakları bulma, İş yeri ev yada avm’lerde – dış ve açık mekanlardaki su kaçakları kırmadan cihazlar yardımıyla bulunmaktadır. bonya tesisatınız da ki su sızıntı ve kaçakları buluyoruz. Tuvalet gider borusunda pis su patlağının yeri bulunur. Açık alanlarda yangın hidrant tesisatında su kaçağı cihazla kırmadan bulunmaktadır.

Resimdeki uzman ekibimiz bir müşterinin banyo tesisatında meydana gelmiş olan su çatlağını cihazla tarayarak bulmuştur. Firmamız 7/24 avcılar ve dahi istanbul geneli sizlerin hizmetindedir.

Su Kaçağı Tespit

Su Kaçak Tespit; Oturduğunuz evde, iş yerinde komşunuzdan gelen sızıntı şikayetleri, yüksek gelen su faturaları, duvar ve zemindeki nem sorunları… Bunların her birisi kaynağını bilmediğiniz su kaçağı sorunlarıdır. Ve çözümleri hiç zor değildir. Oysa biz elimizdeki cihazlarla kırıp dökmeden su kaçağınızı buluyoruz. dış hat su kaçağı tespiti hizmetimiz 7×24 mevcuttur.

Su sızıntısı ve su kaçağı nerede ise cihazla noktasal tespit yaparak, evinize, iş yerinize, villanıza, havuzunuza, kaldırımınıza, yolunuza zarar vermeden tespit edilen küçük bir yerde tamir ve tadilat yapılarak işlem yapılmaktadır.

Tuvalet Tıkandı

Su-Tesisatçısı-ist-Tuvalet Tıkandı, TUVALET TIKANIKLIĞI ROBOTLA KIRMADAN AÇILIR. Tıkalı tuvalet açma bizim işimiz… cihazla kırmadan tuvalet tıkanıklığı açılır.

ROBOT CİHAZ İLE TUVALET TIKANIKLIĞINA ÇÖZÜM. % 100 GARANTİLİ VE ETKİLİ YÖNTEM. TIKANIKLIK AÇMA uzman ekiplerimiz ile yapılır.

24 saat ve tatil günleri kesintisiz hizmet…

Tuvalet Tıkandı

Tuvaletten Koku Geliyor – Çözümü Nedir?

Tuvaletten Koku Geliyortuvaletten koku gelmesinin sebepleri  Pimaş borularının özellikle çekiminin düşmesi sebebiyle koku meydana gelebilir. Pimaş Açma işleminin yapılması gerekir. Kimi zaman özellikle tatil dönüşleri evde lağım kokusuyla karşılaşılır. Sıcak havalarda daha çok kullanılmayan tuvaletlerden de bu kokuların yayıldığını görebiliriz.

Lağım kokuları bütün lağım sisteminde bulunan maddelerin bozulmasına bağlı olarak oluşan gazlara özellikle lağım gazına bağlıdır. Lağım ve pis su sistemi ile bağlantılı herhangi bir açıklık sistemdeki gaz ve buharın dışarı yayılmasına yol açar. Pis su sistemi ile bağlantılı ana havalandırma borusu sifonların çalışmasını, sistemin havalandırılmasını sağlar. Bu boruların çatıdan çıkan uçlarına havalandırma bacaları denir. Havalandırma bacaları yapıdaki lağım sistemine göre belirlenir. Oluşan gazların atmosfere salınmasını veya atılmasını sağlar.

Tuvaletten Koku Geliyor

Su Kaçağı

susu kaçağı, borularda meydana gelen su kaçağı bizim firmanın elinde bulunan su arıza tespiti yapmaya yarayan kameralı cihazlar ile bulunur ve kırmadan tadilatı yapılır…

su sızıntısı evlerin duvarlarına zarar verir ve kendisine bir yol bulup uzun süre farkedilmez ise su faturalarınıza bir yansıması da olacaktır. su çatlağı ve su damlamasının yerini arama ve bulma alanında uzman ekipler…

su

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi – İstanbul

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisitıkalı tuvalet açma servisi, İstanbul ve bütün ilçelere servis hizmetimiz vardır. Tuvalet – wc tıkanıklığınız artık kırmadan cihazlarla açılmaktadır. Tıkanıklık sorunlarınızda 7/24 sizlere hizmet sunmaktayız.

Tıkanan tuvalet nasıl açılır?

Tuvalet tıkanıklığı için bizleri aradığınız zaman, öncelikle yaptığımız ilk iş tıkanıklığa sebep olan maddeyi ve nerede olduğunu tespit etmektir. Bu çalışmayı özel cihazlarımız ile yapıyoruz. Daha sonra uzman ekiplerimiz robot cihazıyla tıkanıklığa müdahale ederek açmaktadır. Tıkanıklık açıldıktan sonra koku tespiti yapılarak kokunun giderilmesi için çalışma yapılır. Ve tıkanıklık açılmasının ardından kimyasal ilaçlı su ile yıkanarak kokular ortadan kaldırılır.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma Servisi

pimaş tıkanıklık açma servisi – istanbul

open sewage - pimaş açma servisTıkalı pimaş açma servisi, tıkalı pimaş gider borularınız kırmadan cihazlar yardımıyla açılmaktadır. PİMAŞ TIKANIKLIĞI ROBOT CİHAZ ve POMPA İLE AÇILIR… Pimaş gider boruları cihaz yardımıyla kırmadan açılmaktadır. Merkez numaramızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kırmadan Pimaş Nasıl Açılır?

Elimizde bulunan kameralı cihazlar yardımıyla tıkalı olan bölge tespit edilerek sorunun kaynağının ne olduğu belirlenir. daha sonra ise robot cihaz yardımıyla pimaş tıkalı bölgesi açılır. Açılan pimaş boruları kimyasal ilaçlı su ile yıkanır, arzı veya çatlak varsa tadilatı yapılır.

pimaş tıkanıklık açma servisi

Su Tesisatçısı İstanbul – Elit Tesisat

İstanbul Su Tesisatçısı; Sıhhi tesisat alanında bütün işleriniz deneyimli personelimiz öncülüğünde yapılmaktadır. 0212 446 46 30 <24 saat hizmet anlayışı>

sutesisati-istanbul Adalar su tesisatçısı  Arnavutköy  su tesisatçısı  Ataşehir su tesisatçısı  Avcılar su tesisatçısı  Bağcılar  su tesisatçısı  Bahçelievlersu tesisatçısı  Bakırköy su tesisatçısı  Başakşehir su tesisatçısı  Bayrampaşa su tesisatçısı  Beşiktaş su tesisatçısı  Beykoz su tesisatçısı  Beylikdüzü su tesisatçısı  Beyoğlu su tesisatçısı  Büyükçekmece su tesisatçısı  Çatalca su tesisatçısı  Çekmeköy su tesisatçısı  Esenler su tesisatçısı  Esenyurt su tesisatçısı  Eyüp su tesisatçısı  Fatih su tesisatçısı  Gaziosmanpaşa su tesisatçısı Güngören su tesisatçısı  Kadıköy su tesisatçısı  Kağıthane su tesisatçısı  Kartal su tesisatçısı  Küçükçekmece su tesisatçısı Maltepe su tesisatçısı  Pendik su tesisatçısı  Sancaktepe  su tesisatçısı  Sarıyer su tesisatçısı  Silivri su tesisatçısı  Sultanbeyli su tesisatçısı  Sultangazi su tesisatçısı  Şile su tesisatçısı  Şişli su tesisatçısı  Tuzla su tesisatçısı  Ümraniye su tesisatçısı  Üsküdarsu tesisatçısı  Zeytinburnu su tesisatçısı.

su tesisatı istanbul

bağcılar tuvalet tıkanıklık açma

bağcılar tuvalet tıkanıklık açma 1bağcılar tuvalet tıkanıklık açma, TIKANIKLIK AÇMA İSTANBUL, TIKANIKLIK AÇMA ALANINDA 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ. kırmadan pimaş tıkanıklığı açılmaktadır. özel robot ile açıldıktan sonra kameralı görüntüleme sistemi ile yıkanarak temizlenir. Bilinçli kullanımla pimaş hattında tıkanıklık meydana gelmez. özel robotla kırmadan pimaş açma, kemaralı görüntüleme sistemi ile yıkama işlemi yapıyoruz. Arnavutköy Tıkanıklık Açma , Avcılar Tıkanıklık Açma, Bağcılar Tıkanıklık Açma, Bahçelievler Tıkanıklık Açma , Bakırköy Tıkanıklık Açma, Başakşehir Tıkanıklık Açma, Bayrampaşa Tıkanıklık Açma, Beşiktaş Tıkanıklık Açma, Beylikdüzü Tıkanıklık Açma, Esenyurt Tıkanıklık Açma, Beyoğlu Tıkanıklık Açma, Büyükçekmece Tıkanıklık Açma, Çatalca Tıkanıklık Açma, Esenler Tıkanıklık Açma, Eyüp Tıkanıklık Açma, Fatih Tıkanıklık Açma, GOP Tıkanıklık Açma, Güngören Tıkanıklık Açma, Kağıthane Tıkanıklık Açma, Küçükçekmece Tıkanıklık Açma, Sarıyer Tıkanıklık Açma, Silivri Tıkanıklık Açma, SultangaziTıkanıklık Açma, Şişli Tıkanıklık Açma, Zeyti,nburnu Tıkanıklık Açma, İstanbul Tıkanıklık Açma

bağcılar tuvalet tıkanıklık açma

Şişli Su Kaçağı Bulma Tesisatçı

su tesisatçısı su kaçağı bulma bulma şişli,  Banyo, Wc, Lavabo, Mutfak, Dış Hat, Havuz vs su Şişli Su Kaçağı Bulma Tesisatçıtesisatı borularında bazı sebeplerle meydana gelebilen su sızıntısını kırmadan kameralı cihazlar yardımıyla bulmaktayız. kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak için bizi arayabilirsiniz. Su kaçağı bulma servisi hizmetimiz İstanbul ve bütün İlçelerde yapılmaktadır. Hızlı servis ve hızlı çözüm önerisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Su kaçağı bulma alanında uzman ekiplerimiz ve kendi alanımıza uygun teknolojik donanımlar ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Şişli Su Kaçağı Bulma Tesisatçı